1 volný samostatný pokoj - přidej se k mladým lidem na sdílené bydlení!!
Neužilova 4, Brno-město, Jihomoravský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
20 m2
Volný od:
8. ledna 2024
Cena za pokoj:
12200,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 28
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Balkon/Terasa, Připojení k internetu

Popis pokoje

Pronajmu samostatný světlý pokoj v panelákovém domě v posledním patře, 20m2 + balkón . Pokoj je zcela nově vybaven 2 postelemi, 2 pracovní stoly a úložnými skříněmi. Vhodný pro studenty. Cena pokoje 12.200 Kč, pro jednu osobu je 6.100 Kč, pronajmutí pouze celého pokoje. Cena je včetně energií, služeb a internetu. Kauce 6000 tis. Kč/osoba. By se nachází v 11. patře, má 4 samostatné pokoje, velikost bytu je 75m2. V současném době 3 nájemníci (studenti). Společná kuchyň, sociální zařízení (samostatný wc a koupelna), předsíň. K dispozici: pračka, sušáky, žehlící prkno, žehlička, toustovač, sendvičovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. Dostupný na MHD, kousek od Campusu. Zastávka Běloruská, tram. č. 6 a 8, 12min hl. nádraží, noční autobus N91, autobus E50. Jedná se o prostorný byt, který je vybaven a ihned k nastěhování. Kousek od bytu potraviny, restaurace, pošta. Pronájem celého pokoje, ne jednotlivě.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
4+1
Patro:
11
Již bydlí osob:
3
Adresa:
Jihomoravský, Brno-město Neužilova 4
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt se nachází v 11. patře, má 4 samostatné pokoje, velikost bytu je 75m2. Teď nás jsou 3 (1 kluk a 2 holky). Společná kuchyň, sociální zařízení (samostatný wc a koupelna), předsíň. K dispozici: pračka, sušáky, žehlící prkno, žehlička, toustovač, sendvičovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. Dostupné na MHD, kousek od Campusu. Zastávka Běloruská, tram. č. 6 a 8, 12min hl. nádraží, noční autobus N91, autobus E50. Kousek od bytu potraviny, restaurace, pošta.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Iveta Zástřešková
Tel.:
775057402