Dospělé bydlení Brno, Královo Pole
Brno-město, Jihomoravský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
14 m2
Volný od:
29. března 2019
Cena za pokoj:
6000,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Balkon/Terasa, Připojení k internetu

Popis pokoje

Nabízím pokoj pro 1. Plně vybavený byt (myčka, lednička, sporák, 2x wc, vana, sprchový kout, terasa, garáž, 1x týdně paní na úklid, wifi, klimatizace). Jedná se o “dospělý” podnájem, tj žádné večírky. Hledám někoho, kdo pracuje na plný úvazek, preferujeme odjíždějící na víkendy “domů”, případně ty, co mají o víkendu aktivity mimo byt. Vítám i krátkodobé pronájmy. Cena 6000-10000 kč/měsíc, podle plánované délky podnájmu.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Jihomoravský, Brno-město
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Nabízím pokoj pro 1. Plně vybavený byt (myčka, lednička, sporák, 2x wc, vana, sprchový kout, terasa, garáž, 1x týdně paní na úklid, wifi, klimatizace). Jedná se o “dospělý” podnájem, tj žádné večírky. Hledám někoho, kdo pracuje na plný úvazek, preferujeme odjíždějící na víkendy “domů”, případně ty, co mají o víkendu aktivity mimo byt. Vítám i krátkodobé pronájmy. 6000-10000 kč/měsíc, podle plánované délky podnájmu.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Petra Celá

Zvětšit mapu