Menší samostatný pokoj ve sdíleném bytě, Nový Lískovec - Brno
Svážná, Brno-město, Jihomoravský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
9 m2
Volný od:
7. ledna 2021
Cena za pokoj:
5700,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 50
Vybavení:
Postel, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Nabízíme k pronájmu malý samostatný pokoj ve sdíleném bytě v Novém Lískovci. V pokoji je základní vybavení. Je zde postel, police, skříňka se zásuvkami, stůl a židle. We offer a small single bed room for rent. The flat is shared with other tenants. The room has basic furniture, a bed, a table, a chair and a chest of drawers.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
4+kk
Patro:
6
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Jihomoravský, Brno-město Svážná
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

4+1 v šestém patře panelového domu. Společné prostory bytu jsou sdílené s nájemníky z ostatních pokojů. Maximální počet ubytovaných je 5. V bytě je základní vybavení, lednička, pračka, varná konvice, mikrovlnka. V blízkosti bytu je množství obchodů. Albert, Tesco a další obchody v nedalekém Campus Square (15minut pěšky). Zastávka Koniklecová. V ceně 5700 je zahrnuto inkaso i internet. Za nic se již nedoplácí. Požadovaná vratná kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Možnost nastěhování od 7.1.2021 Flat is a panel 4+1. Tenants of its 4 rooms share the kitchen, toilet, bathroom and corridors. Maximum of tenants per flat is 5. Flat has basic equipment, fridge, washing machine, kettle and a microwave. There is a number of shops near the flat like Albert and other shops within nearby Campus Square (15 minutes walk from the flat). Nearest bus stop is Koniklecová. Total monthly pay is 5700 and it includes all charges and internet too. Refundable deposit of one monthly pay is required. Ready to move in from 7.1.2021 Enaglish speaking owners.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Ladislav a Zuzana Sommer
Tel.:
778779224

Zvětšit mapu