Nabízím studentský byt v Brně u kampusu
Oderská, Brno-město, Jihomoravský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
12 m2
Volný od:
1. února 2022
Cena za pokoj:
5500,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Pro jednu-dvě osoby (pár). Vybaven je dvoj-postelí s úložným prostorem a nočním stolkem, 2x velký pracovní stůl se židlí, skříňka a prosklená knihovna. V šatně je kombinovaný věšák/police. Výměra pokoje je 12 m2 + šatna 1,0 m2. Cena 5 500/os/měsíc. V případě pouze jedné osoby je cena 8 000/os/měsíc.

Pokoj 2

Průchozí:
Ne
Plocha:
17 m2
Volný od:
1. února 2022
Cena za pokoj:
6500,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Balkon/Terasa, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Pro dvě osoby. Pokoj s balkónem je vybaven 2x postelí s úložným prostorem a nočním stolkem, 2x velký pracovní stůl se židlí, skříňky a prosklenou knihovnou. V šatně je kombinovaný věšák/police. Výměra pokoje je 17 m2 + šatna 0,8 m2 + balkón 5,8 m2 Cena 6 500/os/měsíc. V případě pouze jedné osoby je cena 9 500/os/měsíc.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
3+1
Patro:
5
Adresa:
Jihomoravský, Brno-město Oderská
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Kuchyně je vybavena ledničkou s mrazicím boxem, plynovým sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, kontaktním grilem, jídelním stolem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (talíře, sklo, porcelán, hrnce, příbory, nože apod.). V koupelně je vana, umyvadlo a pračka, WC je oddělené. Na chodbě je velká vestavěná skříň. Byt je cca. 15 minut chůze od univerzitního kampusu MU v Bohunicích, FN Brno a přilehlého obchodního centra, cca. 10 minut chůze od MHD stanice Osová

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Jiří Novák

Zvětšit mapu