Prvačka hledá spolubydlící, byt 2+1
Branišovská , České Budějovice, Jihočeský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
15 m2
Volný od:
1. září 2024
Cena za pokoj:
8250,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 29
Vybavení:
Skříň, Balkon/Terasa, Připojení k internetu

Popis pokoje

Zdravím! Jsem budoucí studentka PřF Jihočeské univerzity. Hledám spolubydlícího/spolubydlící, který/á je student, nejlépe také teprve nastupující na univerzitu. Nabízím neprůchozí pokoj v plně zařízeném bytě s balkonem a přístupem na dvorek. Pokoj je nevybavený (až na pár skřínek), tedy předpokládám, že si do pokoje spolubydlící opatří svůj vlastní nábytek (postel, stůl, poličky atd.) Po domluvě mohu některý nábytek já sama poskytnout. A taktéž po domluvě by mohl být pokoj dostupný už od konce srpna. Pokoj je světlý s několika okny a výhledem. Jsou v něm nově udělané podlahy a je vymalováno. Na přání zasílám fotografie pokoje i celého bytu (nahrávání je zde utrpení). Těším se na případné zájemce!

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
2+1
Patro:
4
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Jihočeský , České Budějovice Branišovská
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt je prostorný a plně vybavený. Kuchyně je opatřená sporákem, troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím. Koupelna nabízí plně funkční pračku. V bytě jsou dva neprůchozí pokoje, přičemž jeden bych obývala já a ten druhý vy. V bytě je navíc komora, která je spolubydlící plně k dispozici. Taktéž i sklep a kolárna. K bytu se pojí balkon a dvorek. Byt je nekuřácký, ovšem je zde možnost využití balkonu či onoho dvorku. Na vyžádání zasílám další fotografie bytu. Těším se na případné zájemce!

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Eliška Pojerová
Tel.:
731769281

Zvětšit mapu