Pronájem prostorného bytu o dispozici 3+1 na ulici Rooseveltova v Olomouci.
Rooseveltova 27 , Olomouc, Olomoucký

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
110 m2
Volný od:
6. června 2018
Cena za pokoj:
12900,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Nezáleží
Vybavení:
Balkon/Terasa, Připojení k internetu

Popis pokoje

Pronájem prostorného, zrekonstruovaného cihlového bytu o dispozici 3+1 na ulici Rooseveltova v Olomouci. Byt se nachází ve druhém patře, má výměru cca 110 m2, dvě zasklené terasy, praktickou šatnu s vývody na pračku, 2x WC a prostorný sklep. Byt je po kompletní rekonstrukci, nebyly vyměněny pouze okna. Úprava dispozice, interiérové dveře, veškeré rozvody, kuchyně, nová koupelna atd. Prostorné, neprůchozí pokoje. Byt má dva hlavní vstupy a je konstruován jako dvougenerační se třemi naprosto samostatnými a neprůchozími pokoji. K bytu možno využít jako např. další skladovací prostor vlastní půdu o výměře cca 50 m2. Byt zabírá celé poslední patro menšího bytového domu o čtyřech bytech. Vhodné pro velkou rodinu, nebo také jako ideální byt pro až šest studentů. K bytu je možno navíc pronajmout parkovací stání ve dvoře domu za 900,-Kč/měs. Jedna z nejžádanějších Olomouckých lokalit u Šantovky v blízkosti centra města avšak v jeho klidné části téměř u parku. Cca 10. minut chůze až na náměstí, 3. minuty na tramvaj, autobus prakticky u domu Volný ihned

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Adresa:
Olomoucký, Olomouc Rooseveltova 27
Vybavení bytu:
Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Pronájem prostorného, zrekonstruovaného cihlového bytu o dispozici 3+1 na ulici Rooseveltova v Olomouci. Byt se nachází ve druhém patře, má výměru cca 110 m2, dvě zasklené terasy, praktickou šatnu s vývody na pračku, 2x WC a prostorný sklep. Byt je po kompletní rekonstrukci, nebyly vyměněny pouze okna. Úprava dispozice, interiérové dveře, veškeré rozvody, kuchyně, nová koupelna atd. Prostorné, neprůchozí pokoje. Byt má dva hlavní vstupy a je konstruován jako dvougenerační se třemi naprosto samostatnými a neprůchozími pokoji. K bytu možno využít jako např. další skladovací prostor vlastní půdu o výměře cca 50 m2. Byt zabírá celé poslední patro menšího bytového domu o čtyřech bytech. Vhodné pro velkou rodinu, nebo také jako ideální byt pro až šest studentů. K bytu je možno navíc pronajmout parkovací stání ve dvoře domu za 900,-Kč/měs. Jedna z nejžádanějších Olomouckých lokalit u Šantovky v blízkosti centra města avšak v jeho klidné části téměř u parku. Cca 10. minut chůze až na náměstí, 3. minuty na tramvaj, autobus prakticky u domu Volný ihned.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Ivana Dvořáková
Tel.:
773130525

Zvětšit mapu