Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
Smetanovo náměstí, Ostrava-město, Moravskoslezský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
26 m2
Volný od:
4. listopadu 2020
Cena za pokoj:
3000,- Kč
Počet osob:
3
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k internetu

Popis pokoje

Nabízíme bydlení ve sdílených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje mají vždy k dispozici koupelnu s wc a sprchovým koutem a kuchyňku vybavenou lednicí, mikrovlnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí (maximálně 1 koupelna na dva pokoje). V areálu se nachází malá posilovna a prádelna s třemi velkokapacitními pračkami a sušičkami. K dispozici je i společenská místnost s promítacím plátnem a stolním fotbálkem.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
1+kk
Adresa:
Moravskoslezský, Ostrava-město Smetanovo náměstí
Vybavení bytu:
Lednice, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Kampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Při realizaci Kampusu jsme měli stále na mysli, abychom minimalizovali hluk a maximalizovali klid pro tvoje studium, proto naši architekti navrhli protihlukové řešení, které poskytuje soukromí. Součástí komplexu je také rychlý internet a prostory pro společenský život. K dispozici je kreativní společenská místnost, vnitřní dvorana, posilovna, kolárna a prádelna.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Jitřenka Navrátilová
Tel.:
731068263

Zvětšit mapu