PODNÁJEM OSTRAVA JIH - neprůchozí pokoj.
Jaromíra Matuška, Ostrava-město, Moravskoslezský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Volný od:
1. ledna 2021
Cena za pokoj:
4200,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k TV, Připojení k internetu, Televize

Popis pokoje

Nabízím v Ostravě-Jih, sídliště Dubina, neprůchozí pokoj k podnájmu. NEKUŘÁCKÝ. Bydlení je cca 200 m od zastávky tramvají Antonína Poledníka, výborné spojení do celé Ostravy, linky 1,3,10,12,15,17,19. Pokoj je komfortně vybaven nábytkem, poličkami, úložné prostory, TV, rychlé wi-fi. Přímo v pokoji je chladnička, mikrovlnka, plotýnkový vařič, varná konvice. Plynový sporák v kuchyni, pračka v koupelně. Možnost dlouhodobého pobytu, písemná smlouva, cena 4.200,- kč, nízká kauce 2.500,- kč. Více info a foto v mailu.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
3+1
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Moravskoslezský, Ostrava-město Jaromíra Matuška
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Nabízím v Ostravě-Jih, sídliště Dubina, neprůchozí pokoj k podnájmu. NEKUŘÁCKÝ. Bydlení je cca 200 m od zastávky tramvají Antonína Poledníka, výborné spojení do celé Ostravy, linky 1,3,10,12,15,17,19. Pokoj je komfortně vybaven nábytkem, poličkami, úložné prostory, TV, rychlé wi-fi. Přímo v pokoji je chladnička, mikrovlnka, plotýnkový vařič, varná konvice. Plynový sporák v kuchyni, pračka v koupelně. Možnost dlouhodobého pobytu, písemná smlouva, cena 4.200,- kč, nízká kauce 2.500,- kč. Více info v mailu.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Zdeněk Ostrava

Zvětšit mapu