Hledám studenta na spolubydlení- Ostrava Zábřeh
Gerasimovova 6, Ostrava-město, Moravskoslezský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Volný od:
1. května 2022
Cena za pokoj:
4600,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Nezáleží
Věk:
17 - 27
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k internetu

Popis pokoje

Velký pokoj prosvícený ve tvaru čtverce. K dispozici jsou dvě postele, dva stoly, dvě židle, dvě velké skříně a poličky. Na oknech jsou žaluzie k zatažení. Do pokoje vedou jedny dveře z předsíně a dále se v něm nachází další dveře, ovšem nefunkční, které vedou do vedlejšího pokoje. V místnosti je snadno udržitelná plovoucí podlaha. Cena je uváděná za pokoj (čím více lidí, tím méně se potom platí na osobu).

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
2+kk
Patro:
5
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Moravskoslezský, Ostrava-město Gerasimovova 6
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt se nachází v pátém patře v panelovém domě bez výtahu. V blízkosti domu se nachází tramvajová zastávka a také autobusová zastávka kotva. Dům se nachází v klidné části Ostravy. Parkovací místa v okolí domu. Byt má dva pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a vetší chodbu. Koupelna i Kuchyň jsou postarší, ale stále dobře sloužící. V ceně jsou zahrnuty veškeré výdaje na energie. Pro další informace pište na email vendulcin@email.cz.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Vendula Schindlerová
Tel.:
608756722

Zvětšit mapu