Krásný slunný vybavený pokoj v centru v bytě 2+1
Na široké , Ostrava-město, Moravskoslezský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
20 m2
Volný od:
11. března 2024
Cena za pokoj:
5000,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k internetu

Popis pokoje

To chceš! :) Krásný světlý slunný samostatný pokoj (20m2), v moderním, plně vybaveném bytě 2+1. Byt je v centru Ostravy, ulice Na široké, 5 min od Karoliny, kousíček od tram zastávky Dr.Malého nebo Krajský úřad. V pokoji je všechno, co potřebujš - postel IKEA Hemnes rozkládací (tj lze využít jako jednlůžko 80cm, nebo dvoulůžko 160cm + úložný prostor), pracovní stůl a židle, velká šatní skříň, zrcadlo a dostatek úložného prostoru - 2 komody s šuplíky. V bytě je zcela nová kuchyně včetně myčky, mikrovlnky, mixéru, nádobí atd. Koupelna s vanou a pračkou. Je v původním starším stavu, ale čistá a funkční. V bytě bydlí sympatická slečna - pracující studentka v 2.pokoji. Preferujeme slečnu/ paní, určitě nekuřačku. Měsíční nájem (včetně energií a internetu) je 5000 Kč + kauce ve výši 1 nájmu.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
2+1
Patro:
3
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Moravskoslezský, Ostrava-město Na široké
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt je v centru Ostravy, ulice Na široké, 5 min od Karoliny, kousíček od tram zastávky Dr.Malého nebo Krajský úřad. 3.patro bez výtahu, je plně vybavený. Nová rekonstruovaná IKEA kuchyň s myčkou, ledničkou, pračkou, mikrovlnkou, indukční sporák a trouba. Koupelna starší, ale čistá a plně funkční.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Barbora Rodi
Tel.:
777619737

Zvětšit mapu