Pronájem bytu 2+1, ideálně studentům VŠB
Náměstí Antonie Bejdové, Ostrava-město, Moravskoslezský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
19 m2
Volný od:
1. září 2012
Cena za pokoj:
2500,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 30
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Balkon/Terasa, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Nabízíme k rponájmu 2 pokoje - oba dvoulůžkové. 1 pokoj s balkonem již obsazen 1 studentkou. Druhý pokoj je bez balkonu, zato větší rozlohy. V každém pokoji 2 nové postele, pracovní stůl, šatní skříň, komoda, pracovní stůl s židlí.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
2+1
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Moravskoslezský, Ostrava-město Náměstí Antonie Bejdové
Vybavení bytu:
Lednice, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Nabízíme studentům k pronájmu byt 2+1 v Ostravě-Porubě, 10 min pěšky k areálu VŠB. Vynikající tichá lokalita s veškerou občanskou vybaveností – ihned pod domem se nachází 3 supermarkety, pošta, banky, bankomaty, zastávka MHD, pobočka městské knihovny, lékař. Byt je prozatím obýván námi - majiteli, zařízení proto přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům. Byt je po rekonstrukci a počítejte rovněž s nadstandardním vybavením: K dispozici postele, pracovní stoly, komody, šatní skříně, knihovničky, lednička, pračka, koupelnový nábytek, kuchyňské náčiní. V předsíni veliké úložné prostory, šatník, botník. Samozřejmostí je připojení k internetu (druh a způsob jeho úhrady rovněž dojednáme individuálně). Půdorys bytu zajišťuje svým obyvatelům vysokou míru soukromí – každý z pokojů je situován na opačné straně bytu. Jeden z pokojů menší rozlohy se zasklenou lodžií, druhý pokoj větší rozlohy bez balkonu. Oba pokoje jsou neprůchozí. Cena: 2500 Kč/os při obsazenosti bytu 4 osobami, 2100 Kč/os při obsazenosti bytu 5 osobami. Byt je volný od 1.9.2012, po domluvě možno i dříve (srpen). Při rezervaci předem nepožadujeme zálohu ani kauci.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Lukáš Krečmer
Tel.:
775396662

Zvětšit mapu