HLEDÁM SPOLUBYDLÍCÍ
Plachého, Plzeň-město, Plzeňský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
34 m2
Volný od:
7. září 2015
Cena za pokoj:
2600,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 26
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Samostatný pokoj, velikost 34m2. Kompletně vybavený nábytkem. Obývací stěna, skříně, válendy, židle, stoly, kontejnery, křesla, noční stolky, stropní a nástěnná svítidla.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Patro:
1
Již bydlí osob:
3
Adresa:
Plzeňský, Plzeň-město Plachého
Vybavení bytu:
Lednice, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt 3+1, 104m2 je umístěn v 1.NP v cihlovém činžovním domě v centru města. Celý byt je kompletně vybavený nábytkem a spotřebiči. Samostatná koupelna s rohovou vanou, skříňkami a velkým zrcadlem, oddělené WC. Nová kuchyňská linka s lednicí, komb.sporákem a ostatními spotřebiči včetně veškerého nádobí. Byt má komb.PK na ohřev vody a ÚT, vlastní plynoměr, elektroměr a vodoměr. V koupelně, předsíni a kuchyni jsou dlaždice. V pokojích jsou zátěžové koberce. Dům je nově rekonstruovaný, městská doprava v dosahu 60m, CAN autobusy cca 150m, hl. nádraží cca 500m (2 zastávky trolejbus). K domu patří upravená zahrádka - ve vnitrobloku, kde je zhotovený přístřešek s možností studia či posezení u kávy.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Jiří Honzík
Tel.:
+420724112189

Zvětšit mapu