Nabízím 1 místo 1L pokoj
Štefánikova, Plzeň-město, Plzeňský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
18 m2
Volný od:
1. prosince 2022
Cena za pokoj:
6200,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 24
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Balkon/Terasa, Připojení k internetu

Popis pokoje

Nabízím studentce-nekuřačce jeden samostatný neprůchozí studentský pokoj ve studentském bytě - čisté, klidné prostředí v RD s vlastním vchodem - moderní byt, plně vybavený se zařízeným kuch.koutem (el.sporák, myčka, lednice combi, MW, varná konvice, atd). Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a WC. Cena včetně energií, služeb + wifi. Čisté, klidné, nekuřácké prostředí. Kauce ve výši jednoho nájmu. V dosahu sportovní, kulturní i občanská vybavenost, v blízkosti zastávka MHD (cca 4min).Dostupnost k ZČU velmi dobrá. Prohlídka vhodná. Nastěhování možné ihned.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
2+kk
Již bydlí osob:
2
Adresa:
Plzeňský, Plzeň-město Štefánikova
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Studentský byt - plně vybavený, čistý, moderní v RD s vlastním vchodem v bytě 2+1(kk) - moderní byt, plně vybavený se zařízeným kuch.koutem (el.sporák, myčka, lednice combi, MW, varná konvice, atd).Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a WC. Cena včetně energií, služeb + wifi. Čisté, klidné, nekuřácké prostředí. Kauce ve výši jednoho nájmu. V dosahu sportovní, kulturní i občanská vybavenost, v blízkosti zastávka MHD (cca 4min).Dostuponost k ZČU velmi dobrá.Prohlídka vhodná. Nastěhování možné ihned.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Studentský pokoj