Pronájem jednolůžkového neprůchozího pokoje v Plzni.
Doudlevecká, Plzeň-město, Plzeňský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
20 m2
Volný od:
1. května 2024
Cena za pokoj:
7100,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Pronájem / Spolubydlení Nabízíme k pronájmu jednolůžkový pokoj (neprůchozí) v bytě 3+1 v rodinném domě. Nachází se v klidné lokalitě blízko centra s výbornou dostupností MHD (autobusové linky 30, 13, 29), zastávka je vzdálena přibližně 3 minuty chůze. V okolí je dostatek volných parkovacích míst. Pokoj o velikosti přibližně 4 x 5 metrů je plně zařízen nábytkem a disponuje přípojkami pro TV, SAT a WiFi. K dispozici (pro 3 jednolůžkové pokoje) společná kuchyně vybavená sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, atd. V bytě je také k využití pro nájemníky pračka. Cena pronájmu za jeden pokoj na měsíc (30-31 dní) činí 7100,- Kč, včetně veškerých energií. Pro více informací a domluvu návštěvy nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@pronajem-pokoje.cz

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Již bydlí osob:
2
Adresa:
Plzeňský, Plzeň-město Doudlevecká
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Nabízíme k pronájmu jednolůžkový pokoj (neprůchozí) v bytě 3+1 v rodinném domě ( 2 pokoje jsou již obsazeny). Dům se nachází v klidné lokalitě blízko centra s výbornou dostupností MHD (autobusové linky 30, 13, 29), zastávka je vzdálena přibližně 3 minuty chůze. V okolí je dostatek volných parkovacích míst. Pokoj o velikosti přibližně 4 x 5 metrů je nově vymalován , s novým kobercem. Všechny pokoje jsou plně zařízeny nábytkem a disponují přípojkami pro TV, SAT a WiFi. K dispozici (pro 3 jednolůžkové pokoje) společná kuchyně vybavená sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, atd. V bytě je také k využití pro nájemníky pračka.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
pronajem- pokoje.cz
Tel.:
777261218