Volný pokoj pro 1 osobu v centru!
Tyršova 11, Praha 2, Hl. m. Praha

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
20 m2
Volný od:
12. listopadu 2011
Cena za pokoj:
5760,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 26
Vybavení:
Postel, Židle, Poličky, Připojení k internetu

Popis pokoje

Hledáme 1 (až 2 (pokud jsou skromnější) ) spolubydlící/ho do neprůchozího pokoje na I.P.Pavlova (3 min cesta na metro či tram). Pokoj není vybaven, má plynová kamna (vafky), velké okno do poměrně klidné ulice, roletu. Jsme nyní na bytě 4, všichni studenti okolo 23 let, proto bychom rádi našli někoho (nejlépe studujícího) podobného věku. Pokoj je volný ihned k nastěhování, ale budeme požadovat nájem za celý listopad, což by na jednoho člověka bylo 5760 a na dva lidi v pokoji 3130 každý. Cena zahrnuje veškeré poplatky a zálohy plus internet.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Patro:
1
Již bydlí osob:
4
Adresa:
Hl. m. Praha, Praha 2 Tyršova 11
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt se nachází v prvním patře, je to 3+1 cca 100 metrů čtver. Je starý, ale když jsme se minulý rok nastěhovali, vše bylo opraveno, čisté a funkční. (Např. nové parkety). Nyní jsme tam 4 a hledáme pátého spolubydlícího. O víkendech je celý byt většinou prázdný, jezdíme domů.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Jiří Kučera
Tel.:
775658558

Zvětšit mapu