Nabízím k pronájmu samostatný pokoj
Slavojova, Praha 2, Hl. m. Praha

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
15 m2
Volný od:
1. února 2022
Cena za pokoj:
9000,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 40
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Do samostatného, neprůchozího pokoje v bytě 2+1 hledáme spolehlivou spolubydlící, nekuřačku pro studentku medicíny ve vedlejším pokoji.Byt se nachází poblíž st.M.Vyšehrad(5min.pěšky) a v bezprostřední blízkosti MHD-tram Ostrčilovo náměstí, 10min.do centra.Byt i pokoj je kompletně zařízen,(postel, skříň, stolek PC,kolečk.křeslo,wifi,pl.podlaha, ústř.topení.V bytě je kuchyň, jídelní kout, pračka, lednička, mikrovlnka a v soc.zař.prostorný sprchový kout). V blízkém okolí jsou prodejny Lidl, tesco, večerky,mnoho slušných restaurací,cyklotrasy, in line, parky,fitko.Volný od 1.2.2022, cena 9.000,-Kč včetně všech poplatků + vrat.kauce ve výši mes.nájmu.Tel.:724 065 507Miloslav

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
2+1
Patro:
5
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Hl. m. Praha, Praha 2 Slavojova
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Do samostatného, neprůchozího pokoje v bytě 2+1 hledáme spolehlivou spolubydlící, nekuřačku pro studentku medicíny ve vedlejším pokoji.Byt se nachází poblíž st.M.Vyšehrad(5min.pěšky) a v bezprostřední blízkosti MHD-tram Ostrčilovo náměstí, 10min.do centra.Byt i pokoj je kompletně zařízen,(postel, skříň, stolek PC,kolečk.křeslo,wifi,pl.podlaha, ústř.topení.V bytě je kuchyň, jídelní kout, pračka, lednička, mikrovlnka a v soc.zař.prostorný sprchový kout). V blízkém okolí jsou prodejny Lidl tesco, večerky,mnoho slušných restaurací,cyklotrasy, in line, parky, fitko.Volný od 1.2.2022, cena 9.000,-Kč včetně všech poplatků + vrat.kauce ve výši mes.nájmu.Tel.: 724 065 507. Miloslav.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Miloslav Klimek
Tel.:
724 065 507

Zvětšit mapu