Fajnový pronájem 2kk 64 m2 zahrada lodžie cihla klid M Budějovická
Za Zelenou liškou, Praha 4, Hl. m. Praha

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
30 m2
Volný od:
12. ledna 2022
Cena za pokoj:
9400,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ano
Zvířata:
Ne
Vybavení:

Popis pokoje

Krásný čistý pokoj - ložnice v bytě 2kk 64 m2.

Pokoj 2

Průchozí:
Ne
Plocha:
50 m2
Volný od:
12. ledna 2022
Cena za pokoj:
9400,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Vybavení:
Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Obývací pokoj s kuchyňským koutem - velká světlá prostorná místnost, okna vedou do klidné udržované zahrady, kterou je možno využívat k relaxaci, cvičení, online práci, grilování apod.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
2+kk
Patro:
2
Adresa:
Hl. m. Praha, Praha 4 Za Zelenou liškou
Vybavení bytu:
Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Hledáte klidné, útulné a praktické bydlení ve velmi příjemné lokalitě v blízkosti M Budějovická? Chcete bydlet důstojně a efektivně a mít klidný home office za super cenu? Jste tedy na správné adrese. V přímém okolí můžete využít naprosto velkorysou občanskou vybavenost - banky, pošta, zdravotnická zařízení, skvělé restaurace a bary, sportoviště Brumlovka, parky - Centrální park Pankrác a veškeré možné služby. Nabízím zde zrekonstruovaný, světlý, byt 2+kk 64m2 se zasklenou lodžií v cihlovém domě na Praze 4 s oplocenou zahradou v docházkové vzdálenosti Metra Budějovická a Pankrác (4 min.). Lodžii můžete využít k příjemnému posezení či sušení prádla: Obrovskou výhodou tohoto bytu je možnost využití oplocené nádherné udržované zahrady, ideální ke grilování a pohodové relaxaci nebo on-line práci. Nájem 14.500,- Kč/měs. + záloha na služby a energie. Využijte této atraktivní nabídky a bydlete spokojeně na skvělém klidném místě obklopeni vším, co ke klidnému a pohodovému žití v Praze potřebujete. Kouknete na fotku zahrady, není to prostě nádhera?

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Libor Novotný

Zvětšit mapu