Samostatný neprůchozí pokoj ve vile se zahradou
Baarova, Praha 4, Hl. m. Praha

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
11 m2
Volný od:
1. července 2022
Cena za pokoj:
7500,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
25 - 45
Vybavení:
Postel, Židle, Poličky, Stůl, Připojení k internetu

Popis pokoje

Nabízím k pronájmu pro jednu klidnou a inteligentní ženu neprůchozí samostatný zařízený pokoj 10,5 m2. V pokoji je krom jiného pianino, které můžu případně vystěhovat a dát místo něj třeba štendr na věšení oblečení na ramínkách. Okna pokoje na jih, zatemňovací závěsy.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
2+1
Patro:
3
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Hl. m. Praha, Praha 4 Baarova
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt (56 m2) je v podkroví cihlové vily (možno využívat zahradu 800 m2). Vybavení bytu: pračka, mikrovlnka, lednice, mrazák, plynový sporák s troubou, wifi (60 Mbps), vana... Byt nekuřácký, bez domácích mazlíčků. Za příplatek možno parkovat dlouhodobě na zahradě. Cena 7.500 Kč se vším všudy (z toho služby jsou odhadem 2.500 Kč). Pokoj volný ihned. Bus 5 minut, na metru Budějovická do 10 minut. Samoobsluha 5 minut. V druhém pokoji budu bydlet já. Už jsem tu bydlel s řadou lidí, ale vždy to byli blízcí přátelé - je pro mě důležité, abychom si sedli, abychom se tu rádi potkávali. Nejde mi o žádné FWB. Já fotograf na volné noze, námořní kapitán, učitel tance a hlava otevřená ;)

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Martin Šandera
Tel.:
777575407

Zvětšit mapu