Pokoj 20m2 s balkonem v bytě 3+1 - klidné místo s výhledem - od 1.12.
Nad Turbovou, Praha 5, Hl. m. Praha

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
20 m2
Volný od:
1. prosince 2020
Cena za pokoj:
7606,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Nezáleží
Vybavení:
Balkon/Terasa, Připojení k TV, Připojení k internetu

Popis pokoje

Hledám za sebe třetí spolubydlící-ženu do skvělého spolubydlení v bytě 3+1 v Praze-Košířích. K pokoji o rozloze 20 m2 patří velký balkon s výhledem na Košíře a protější Strahovský kopec. K balkonu náleží dřevěný stolek a židle. Dále je možné používat dřevěnou postel pro 1 osobu. Já mám vlastní pro 2 osoby 200x140, mohla bych za nějaký obnos přenechat. Rády si občas společně dáme skleničku, ale záleží nám i na udržování pořádku ve sdílených prostorách. Budeš potkávat i roztomilého čivavu Bohouška. Dostupnost 8-10 minut pěšky ze zastávky Kavalírka, přes park 5 minut anebo autobusem kousek nad místo bydliště. Přála bych si Ti ideálně přenechat svou téměř novou šatní skříň ze Sconta (dekór “dub sanremo”) za slušnou cenu. Cena včetně poplatků, energií a internetu. Vratná kauce 5000 Kč. Více Ti rády řekneme, když se ozveš.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Patro:
2
Již bydlí osob:
2
Adresa:
Hl. m. Praha, Praha 5 Nad Turbovou
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Byt 3+1. Kuchyně s výhledem na stejnou stranu jako Tvůj pokoj. Koupelna i toaleta jsou oddělené, což je u spolubydlení praktické. Letos kupovaná nová pračka, která patří k bytu. V chodbě společná komora, kam se vejdou boty, kufry, batohy a úklidové potřeby. Je kam bezpečně uskladnit kolo nebo koloběžku.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Kristina Š.
Tel.:
777280978

Zvětšit mapu