Hezký prosvětlený neprůchozí pokoj
Přeučilova 6, Praha 5, Hl. m. Praha

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Volný od:
1. srpna 2024
Cena za pokoj:
11755,- Kč
Počet osob:
1
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Ne
Zvířata:
Ne
Věk:
24 - 33
Vybavení:
Balkon/Terasa, Připojení k internetu

Popis pokoje

Hledám k sobě klidného a pořádného spolubydlícího. Buď muže do cca 30 let nebo ženu, která nemá hodně věcí v koupelně :D Pokoj je o rozloze 14.85 metrů čtverečních s balkonem o rozloze 3.17 metrů čtverečních, který nabízí krásný výhled do okolí. Cena za nájem činí 9000,-, služby 1550,- elektřina a internet 1205,-. Celkem 11 755. Kauce činí 8 150,- Nájem se platí vždy měsíc předem. Možné odkoupení nábytku v pokoji.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
3+kk
Patro:
1
Již bydlí osob:
1
Adresa:
Hl. m. Praha, Praha 5 Přeučilova 6
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Kdo má rád přírodu, tak během chvilky se může projit až do Dalejského údolí. V okolí je Lidl, případně na Lužínách Billa či na Lukách Albert. Parcelshop je cca 5 min od bytu (PPL a Zásilkovna). Autobusová zastávka Raichlova je cca 5 min od bytu, případně cca 10 min metro B Lužiny. V okolí do cca 5 - 10 min jsou tyto podnik: Cefé Dalejka - výborná kavárna, Kastrol - výborná česká kuchyně i jejich pivo, Gao Den - výborná vietnamská restaurace, Towers Café - dobrá pekárna, Restaurace Longan - mají fajn sushi hned u zastávky Raichlova. Výtah a bezbariérový přístup nejsou součástí vybavení. Pouze pro česky nebo slovensky mluvící lidi.

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Kristýna Blažková
Tel.:
608753096

Zvětšit mapu