Pronájem prostorného pokoje 48m2
Drnovice, Vyškov, Jihomoravský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
48 m2
Volný od:
27. července 2022
Cena za pokoj:
5000,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Muž i Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Ne
Věk:
18 - 65
Vybavení:

Popis pokoje

Velký podkrovní pokoj 45m2 (bez nábytku) s vlastní malou koupelnou (WC + umyvadlo). Prostorná kuchyně a druhá větší koupelna jsou společné. V bytě je rychlovarná konvice, mikrovlnka, pračka a lednička s mražákem. K bytu náleží dvůr s posezením a grilem a velká zahrada s rybníkem. Po dohodě by bylo možné užívat i garáž popř. suterénní prostory. Nájem je 5tis. + inkaso dle spotřeby. Byt je volný ihned.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Cihla
Dispozice bytu:
3+1
Patro:
1
Již bydlí osob:
2
Adresa:
Jihomoravský, Vyškov Drnovice
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák

Popis bytu

Hledám k dlouhodobému pronájmu jednoho popř. dva nájemníky (může být i pár) do prostorného bytu 3+1 v RD v Drnovicích. V jednom z pokojů nyní bydlí jeden nájemník, muž 26let, nekuřák. Volný je jeden velký podkrovní pokoj 45m2 (bez nábytku) s malou koupelnou (WC + umyvadlo). Prostorná kuchyně a druhá větší koupelna jsou společné. V bytě je rychlovarná konvice, mikrovlnka, pračka a lednička s mražákem. K bytu náleží dvůr s posezením a grilem a velká zahrada s rybníkem. Po dohodě by bylo možné užívat i garáž popř. suterénní prostory. Nájem je 5tis. + inkaso dle spotřeby. Byt je volný

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Jiří Kučera
Tel.:
604401652

Zvětšit mapu