Hledám spolubydlící
Slovenská, Zlín, Zlínský

Pokoj 1

Průchozí:
Ne
Plocha:
19 m2
Volný od:
1. ledna 2020
Cena za pokoj:
3000,- Kč
Počet osob:
2
Pokoj pro:
Žena
Kuřák:
Nezáleží
Zvířata:
Nezáleží
Věk:
18 - 29
Vybavení:
Postel, Skříň, Židle, Stůl, Balkon/Terasa, Připojení k TV, Připojení k internetu, Televize

Popis pokoje

Krásný dvoulůžkový pokoj 19 m2 s vlastní koupelnou ( sprchový kout ) a wc, televizí. Oproti dalším pokojům z nabídky je o něco menší, přesto poskytuje veškerý potřebný komfort. Pro práci nechybí psací stůl s židlí. Tento pokoj se nachází v druhém podlaží. Je vybaven 2 lůžky s úložným prostorem ( lůžka mohou být spojená nebo single), nočními stolky, šatní skříní s ramínky, 2 psacími stoly s židlemi a televizí. Součástí pokoje je vlastní koupelna. Kromě wifi signálu je zde zásuvka na pevný vysokorychlostní internet a digitální TV.

Základní informace o bytu

Typ bytu:
Panel
Dispozice bytu:
1+kk
Patro:
2
Již bydlí osob:
14
Adresa:
Zlínský, Zlín Slovenská
Vybavení bytu:
Lednice, Pračka, Mikrovlnka, Sporák, Wifi internet

Popis bytu

Penzion Villa Slovenská je dívčí ubytování pro studentky. Nachází se v klidné části Zlína, v blízkosti asi 100 m je trolejbusová zastávka. Nachází se zde parkoviště, zahrada, společenská místnost, bar, kuchyně s veškerým vybavením, prádelna s pračkou a sušičkou, lednice (1 lednice pro 2 pokoje).

Upozornění: Neplaťte rezervační zálohu před podpisem rezervační smlouvy a prohlídkou nemovitosti. Před úhradou rezervace doporučujeme také prostudovat nájemní a podnájemní smlouvu.

Kontakt

Jméno:
Barbora Mertová
Tel.:
608704411

Zvětšit mapu